417
edits
Chalochatu (talk | contribs) |
Chalochatu (talk | contribs) |
||
Line 83: | Line 83: | ||
|15 May 1993 | |15 May 1993 | ||
|style="text-align:left;"|{{flagicon|ZAM}} {{small|[[Independence Stadium]], [[Lusaka]], [[Zambia]]}} | |style="text-align:left;"|{{flagicon|ZAM}} {{small|[[Independence Stadium]], [[Lusaka]], [[Zambia]]}} | ||
|- | |||
|3 | |||
|{{yes2}}Win | |||
|9-1-0 | |||
|style="text-align:left;"|[[Matthews Mwape]] | |||
|PTS | |||
|24 April 1993 | |||
|style="text-align:left;"|{{flagicon|ZAM}} {{small|[[Lusaka]], [[Zambia]]}} | |||
|} | |} | ||
edits