417
edits
Chalochatu (talk | contribs) No edit summary |
Chalochatu (talk | contribs) |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|17 July 1993 | |17 July 1993 | ||
|style="text-align:left;"|{{flagicon|ZAM}} {{small|[[Lusaka]], [[Zambia]]}} | |style="text-align:left;"|{{flagicon|ZAM}} {{small|[[Lusaka]], [[Zambia]]}} | ||
|- | |||
|4 | |||
|{{yes2}}Win | |||
|5-5-2 | |||
|style="text-align:left;"|Chris Jewell | |||
|TKO | |||
|15 May 1993 | |||
|style="text-align:left;"|{{flagicon|ZAM}} {{small|[[Independence Stadium]], [[Lusaka]], [[Zambia]]}} | |||
|} | |} | ||
edits