417
edits
Chalochatu (talk | contribs) |
Chalochatu (talk | contribs) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|PTS | |PTS | ||
|24 April 1993 | |24 April 1993 | ||
|style="text-align:left;"|{{flagicon|ZAM}} {{small|[[Lusaka]], [[Zambia]]}} | |||
|- | |||
|2 | |||
|{{yes2}}Win | |||
| | |||
|style="text-align:left;"|[[Vison Njilamada]] | |||
|TKO | |||
|9 February 1992 | |||
|style="text-align:left;"|{{flagicon|ZAM}} {{small|[[Lusaka]], [[Zambia]]}} | |||
|} | |||
|- | |||
|2 | |||
|{{yes2}}Win | |||
|2-7-0 | |||
|style="text-align:left;"|[[Vison Njilamada]] | |||
|PTS | |||
|14 December 1991 | |||
|style="text-align:left;"|{{flagicon|ZAM}} {{small|[[Lusaka]], [[Zambia]]}} | |style="text-align:left;"|{{flagicon|ZAM}} {{small|[[Lusaka]], [[Zambia]]}} | ||
|} | |} |
edits