417
edits
Chalochatu (talk | contribs) |
Chalochatu (talk | contribs) |
||
Line 67: | Line 67: | ||
| [[Mosi Zambian Music Awards]] (ZMA) | | [[Mosi Zambian Music Awards]] (ZMA) | ||
| Best RnB Album - [[My Name Is... (album)|My Name Is...]] | | Best RnB Album - [[My Name Is... (album)|My Name Is...]] | ||
| {{won}} | |||
|- | |||
| rowspan=1 | 2014 | |||
| [[Mosi Zambian Music Awards]] (ZMA) | |||
| Best Songwriter | |||
| {{won}} | | {{won}} | ||
|} | |} |
edits