417
edits
Chalochatu (talk | contribs) |
Chalochatu (talk | contribs) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|3 June 2000 | |3 June 2000 | ||
|style="text-align:left;"|{{flagicon|ZIM}} {{small|Harare, Zimbabwe}} | |style="text-align:left;"|{{flagicon|ZIM}} {{small|Harare, Zimbabwe}} | ||
|- | |||
|5 | |||
|{{yes2}}Win | |||
|0-1-0 | |||
|style="text-align:left;"|[[George Imbuwa]] | |||
|PTS | |||
|17 July 1993 | |||
|style="text-align:left;"|{{flagicon|ZAM}} {{small|[[Lusaka]], [[Zambia]]}} | |||
|} | |} | ||
edits