Mulenga Kapwepwe: Difference between revisions
From Chalo Chatu, Zambia online encyclopedia
Line 117: | Line 117: | ||
|- | |- | ||
| NAATAZ Festival | | NAATAZ Festival | ||
| | |||
| {{won}} | |||
|- | |||
| 2000 | |||
| Kafuti-the Brazen | |||
| NAATAZ Festival | |||
| | | | ||
| {{won}} | | {{won}} |
Line 117: | Line 117: | ||
|- | |- | ||
| NAATAZ Festival | | NAATAZ Festival | ||
| | |||
| {{won}} | |||
|- | |||
| 2000 | |||
| Kafuti-the Brazen | |||
| NAATAZ Festival | |||
| | | | ||
| {{won}} | | {{won}} |